Yhteystiedot


Johtoryhmä 2022

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaHenna Huovilapuheenjohtaja.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi040 7294961
SihteeriSuvi Leinosuvi.m.leino@gmail.com 
ValmennusvastaavaJussi Sopanenvalmennus.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 
Varustevastaava, PelipaikkaTeemu Juopperivarusteet.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi0400 505787
Kenttävastaavat

Linda Mäkinen

kenttavastaava.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi040 5799816
Markkinointi- ja mediavastaavat

Elina Alanko

Johanna Juselius

markkinointi.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 

 

   
SalivastaavaTaina Niinivirtafutsal-salit.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 
Fivaldi-vastaavaEllu Lehikoinentalous.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 
 Tiina Sohlmanpelit.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 

 

 

Futsal Naiset Edustus

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinumero
JoukkueenjohtajaHenna Malmipurofutsalnaiset.jojo@mantsalanurheilijat.fi040 7378173
VastuuvalmentajaHanna Peltonen 050 3086788
MaalivahtivalmentajaTimo Vesterinen  

 

P07-09

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
Joukkueenjohtaja / talousMarika RiihikantoP07-09jojo.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi040 7406 490
Joukkueenjohtaja / Pelit ja turnauksetRisto Sellmerristo.rise.sellmer@gmail.com044 5567 655
VastuuvalmentajaSamuli Tiainensamuli.t04@gmail.com045 8983 344
Valmentaja Arto Laitinen  
ValmentajaSami Tiainen  

 

P2010-11

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
JoukkueenjohtajaLinda MäkinenP2010-11jojo.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 040 5799816
JoukkueenjohtajaPia LaaksoP2010-11jojo.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 

 

JoukkueenjohtajaRaisa KamajaP2010-11jojo.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 
ValmentajaVille SunabackaP2010-11valkku.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi  
ValmentajaJanne Riihinen  
ValmentajaJuuso Lehtelä 

 

ValmentajaJamshid MohammadiP2010-11valkku.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi  

 

P2012

Tehtävä                              Nimi                               Sähköpostiosoite                                                Puhelinnumero                     
JoukkueenjohtajaHenna HuovilaP2012jojo.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi0407294961
VastuuvalmentajaAntti KorkealaaksoP2012valkku.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 
ValmentajaAarni  
ValmentajaJoonas  
ValmentajaAnni  
LaskutusMari Lehtinen  

 

 

P2013-2014

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
JoukkueenjohtajaLinda MäkinenP2013jojo.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 0405799816
TalousHannu Haapaniemi  
ValmentajaIsmo HeiliöP2013valkku.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi  
ValmentajaJani KettunenP2013valkku.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 
ValmentajaMikko JuvonenP2013valkku.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 

 

P2015-2016 Kipinät

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
JoukkueenjohtajaVenla Ahoaho.venla@outlook.com 
ValmentajaNiko Vänttinen  
    
    

 

P/T 2017

TehtäväNimiSähköpostiPuhelinnumero
Yhteys: p2017.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 
    

 

(Joukkueessa myös 2016 ja 2018 pelaajia)

B-tytöt

TehtäväNimisähköpostiPuhelinnumero
JoukkueenjohtajaMiia LaaksonenB-tytot.jojo.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi040 517 4801
ValmentajaJarno Laaksonenjake.fly@hotmail.com 040 544 5989
    

 

T09-10

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero

Joukkueenjohtaja (-08-09)

Heli Kaipiainen

mu.t0709.jojo@gmail.com

040-5029453

ValmentajaJussi Sopanent07-09valkut@mu-jalkapallo.fi040-5076149

 

T2011-2014 Gepardit

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
Valmentaja (vihreät)Sami Remes 050 3935509
Valmentaja (keltaiset ja uudet pelaajat)   
Joukkueenjohtaja (vihreät)Suvi Leinosuvi.m.leino@gmail.com040 6433713
Joukkueenjohtaja (keltaiset ja uudet pelaajat)Mikko FagerströmT2010-14jojo.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi046 8101699

 

MU Gasellit - Naiset harraste

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinumero
JoukkueenjohtajaTiinu Sohlmangasellit.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi0400 876009
HuoltajatVera, Miia ja Katrigasellit.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi 
ValmentajaTiinu, Pinja ja Vera (MV)gasellit.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi0400 876009
VarustevastaavaAnnika gasellit.jalkapallo@mantsalanurheilijat.fi

 

 

 

 

 

 

 

Harraste Miehet

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinumero
YhteyshenkilöMika Kuiri 050 3166990

 

Mäntsälän Urheilijat ry / Jalkapallo

Keskuskatu 14 L 2
04600 MÄNTSÄLÄ

Y-tunnus: 0129267-4
 

Laskutustiedot: 

Keskuskatu 14 L 2
04600 Mäntsälä

laskut@mantsalanurheilijat.fi

Puhelin: 040 359 2219 (toiminnassa toimiston aukioloaikoina)

 

Katso toimiston aukioloajat Mäntsälän Urheilijoiden kotisivuilta.